Drobečková navigace

Úvodní stránka > Naše vize > Představy a plány

Představy a plány

Naše vize

Představy a samotná realizace jsou vzájemně propojeny. V první fázi se vždy jedná o záměr, na který máte možnost reagovat. Chceme je podrobit diskuzi a je pro nás důležité znát Váš názor.  Nebojte se tedy ozvat, abychom mohli myšlenku dopracovat ke spokojenosti nás všech.

Zvyšování bezpečnosti na komunikacích - Chodníky kolem silnice I/57 v obci Třemešná

 Tento projekt je zaměřen na zvýšení bezpečnosti na pozemních komunikacích. Součástí projektu je vybudování osvětleného přechodu v prostoru před kulturním domem,  radarem řízeným světelným signalizačním zařízením s přechodem pro chodce ve středu obce a chodníkem podél silnice I/57 v části Rudíkovy.                   

 

Aquaponická farma

Obec je vlastníkem vrtu s vydatností vyvěrající vody, která v současnosti pokrývá spotřebu celého osoblažska. Z důvodu zrušení živočišné výroby se obec intenzivně zabývá myšlenkou využití přebytkové vody. jako nejprogresivnější a nadčasové se jeví využití vody pro potřeby aquaponické farmy ( kombinace chovu ryb a pěstování rostlin). Obec podniká veškeré dostupné kroky, které by tuto nadčasovou vizi zrealizovaly.

 

Areál továrny

V zástavbě obce se nachází malý technický areál bývalé vozíčkárny, později zvaný dřevosloh. Je to soubor budov, u které kroky je nutno podniknou ze strany obce kroky k jeho zachování, aby jej nepostihl osud mnoha zemědělských areálů- tedy devastace a zničení.

 

Vyhledat v textu

17. 3. Vlastimil

Zítra: Eduard

Úřední deska

Úřední deska

http://www.osoblazsko.cz/mapa/mapa.phtml?id=29

Návštěvnost stránek

225116
Obec Třemešná