Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuální dění v obci

Aktuální dění v obci


Novější 1 3 11 21 31

Prodej vánočních stromků v zahradnictví Rudíkovy

Zahradnictví Rudíkovy nabídne opět prodej vánočních stromků a to od 14.12. do 21.12. Upozorňujeme na dodržování prodejní doby, která je uvedena na přiloženém letáku.

plakát 2 001.jpgČesko zpívá koledy 2019

Ve středu 11.12. se koná již tradiční předvánoční akce s názvem Česko zpívá koledy. Sraz všech zájemců o hromadné zpívání koled je u kapličky v Nových Rudíkovech před  18 hodinou.

koledy.jpg

 Tradiční mikulášská nadílka motorkářů

Datum konání: 7. 12. 2019

Připomínáme rodičům, že v sobotu přijede do naší obce Mikuláš v doprovodu pekelníků. Máte do pátku čas vašemu dítěti připravit balíček a prostřednictvím Mikuláše jej můžete vašemu dítěti předat. Balíčky je možno dát do úschovy na obecní úřad, anebo jej můžete zanechat v obchodě u Daňků. Nezapomeňte balíčky nadepsat jménem dítěte, aby si je čerti nerozebrali jako odměnu.

O podrobnostech Vás budeme ještě informovat v následujících dnech.Rozsvícení vánočního stromu obce a vánoční jarmark ZŠ a MŠ Třemešná

Datum konání: 6. 12. 2019

V pátek od 16:30 se uskuteční rozsvícení vánočního stromu obce a bude následovat vánoční jarmark ZŠ a MŠ Třemešná. Rozsvícení vánočního stromu obce bude provedeno za pomocí lampiónů. Sraz všech dětí s lampiony a jejich rodiči  je v 16:00 u budovy základní školy  v prostoru parkoviště vstupu do mateřské školy. Těšíme se na vaši účast.

jarmark_2019.pngMaškarní ples 2019 - zrušen

Oznamujeme, že z technických důvodů bylo nutno Maškarní ples pro dospělé , který se měl konat 23.11.2019  neplánovaně zrušit. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na setkání při některé další společenské akci .

 Vzpomínkové setkání k památce zesnulých

Datum konání: 6. 11. 2019

Římskokatolická farnost pořádá vzpomínkové setkání k památce zesnulých na místním hřbitově od 16:30

VZPOMÍNKOVÉ SETKÁNÍ Třemešná 2019.docÚspěšná prezentace dovednosti a zručnosti třemešenských občanů

V sobotu 26.10. se uskutečnil  II. ročník  výstavy rukodělných výrobků občanů obce Třemešná. K vidění byly olejomalby, vyšívané obrazy a obrazy vytvářené z malých korálků, výrobky z pedigu (splétání vnitřních stonků ratanové liány), patchwork (sešívání různých kousků látky) a používání přírodních materiálů pro dekorační výrobky.Svatohubertská mše

Datum konání: 3. 11. 2019

Myslivecké sdružení Třemešná ve Slezsku z.s. ve spolupráci s Farmou Viktorie agro s.r.o. srdečně zvou myslivce i širokou veřejnost na osmou Hubertskou mši svatou. Patrona myslivců, svatého Huberta, uctí bohoslužbou dne 3. listopadu 2019 od 11:00 v kostele svatého Šebastiána v Třemešné. Svatohubertskou mši bude celebrovat farář Jan Randa. Celou mší svatou zazní troubená a zpívaná Hubertská mše B dur v podání mysliveckých trubačů Rabštejn. Na závěr Ing. Jaroslav Mader, předseda OMS Bruntál, provede slavnostní ceremoniál přijímání adeptů mezi myslivce – manželského páru. Své lovecké dravce představí i mladí sokolníci. Pro přítomné bude po mši přichystáno malé občerstvení v podobě koláčků, čaje a kávy. Po skončení mše jsou účastníci mše zvaní ke slavnostnímu obědu a k přátelskému posezení mezi myslivce v sále KD. Akce je finančně podporována Obcí Třemešná.

Svatohubertská mše.pdfVýstava rukodělných prací občanů obce Třemešná

Datum konání: 26. 10. 2019

V sobotu se uskuteční II. ročník výstavy rukodělných prací občanů obce Třemešná. Občané, kteří se nestydí prezentovat své dílo a zručnost, mají možnost kontaktovat obecní úřad  a domluvit se na možnosti prezentace.

Výstava proběhne v Galerii informačního centra kulturního domu v sobotu 26.10. v době od 10:00 do 16:00. Návštěvníci jsou zváni.

Rukodělné výrobky.jpgSoutěž v dlabání dýní

Datum konání: 27. 10. 2019

V neděli 27.11. se od 17hod na hřišti TJ koná soutěž v dlabání dýní. Každý soutěžící odbrží dýni na místě. Můžete si přinést svůj nožík a lžíci na dlabání, popřípadě si přinést svou plnou dýni.

dýně new.jpgNovější 1 3 11 21 31

Vyhledat v textu

9. 12. Vratislav

Zítra: Julie

Úřední deska

Úřední deska

http://www.osoblazsko.cz/mapa/mapa.phtml?id=29

Návštěvnost stránek

308628
Obec Třemešná