Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuální dění v obci

Aktuální dění v obci


Novější 1 3 15 28 42

Chcete být informováni o odstávce elektřiny ve vašem bydlišti?

Vážený zákazníku,

od výlepu plakátů v místě odstávky přecházíme k modernímu elektronickému způsobu informování. Chcete dostávat informace o plánovaných odstávkách elektřiny pohodlně e-mailem nebo SMS? Máte již tuto službu aktivní a chcete zkontrolovat nastavené kontaktní údaje nebo je doplnit a upravit?

Své aktuální kontaktní údaje pro zasílání upozornění si jednoduše nastavíte přímo v Distribučním portálu nebo na www.cezdistribuce.cz/sluzba, kde budete potřebovat pouze 2 údaje, a to IČO nebo datum narození a EAN kód odběrného místa. Tento 18místný číselný identifikátor najdete na vyúčtování za elektřinu. U více odběrných míst stačí zadat při registraci služby jeden libovolný EAN a automaticky se Vám nabídnou všechna Vaše další odběrná místa. Ke každé adrese odběrného místa si můžete jednotlivě ale i hromadně nastavit zasílání upozornění na 1 telefonní číslo a až 3 e-mailové adresy. Upozornění na odstávky elektřiny budete dostávat vždy minimálně 15 dní předem a v případě zjištěné poruchy obdržíte navíc i SMS s předpokládanou dobou obnovení dodávek elektřiny. Zákazníci připojení z napěťové hladiny vysokého a velmi vysokého napětí a výrobci mohou registrací této služby přejít z oznamování odstávek doporučeným dopisem na e-maily.

Služba je poskytována zdarma a informace obdržíte včas a bez papírů. S detailními podmínkami poskytování služby se seznámíte zde.

Přerušení dodávek elektřiny se vždy snažíme plánovat pouze v nezbytně nutném rozsahu, zpravidla v pracovní dny a po co nejkratší dobu. Odstávky nám umožňují provádět pravidelnou údržbu a rozvoj elektrické sítě, abychom pro Vás zajistili bezpečnou a spolehlivou dodávku elektřiny.

Krásný den

ČEZ DistribuceRestaurace Pančava pozvolna zahajuje opětovné otevření

Restaurace Pančava oznamuje, že se tento týden navrací ke svým zákazníkům v otevírací době od 10:00 do 17:00 u okénka.

 

 Ohlášená ztráty mobilního telefonu

Datum konání: 9. 5. 2021

Pravděpodobně v okolí budovy obecního úřadu, nebo někde v okolí , došlo ke ztrátě dotykového mobilního telefonu . V případě nalezení telefonu a odevzdání jej na obecní úřad je nabízena odměna ve výši 1000,- Kč.

 Sběrný dvůr bude v sobotu 8.5. uzavřen

Datum konání: 8. 5. 2021

Upozorňujeme občany, že sběrný dvůr bude v sobotu 8.5. uzavřen.Příměstské tábory mikroregionu Osoblažsko

Mikroregion Osoblažsko ve spolupráci s obcí Třemešná nabízí možnost POMOCI RODIČŮM SKLOUBIT PRACOVNÍ A RODINNÝ ŽIVOT V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN formou využití  příměstského tábory pro děti.
Bližší informace získáte na kontaktu vedeném na plakátu, nebo u starosty obce.

přihláška 2021.doc

plakát.jpgStavění máje s hořkou tečkou

Datum konání: 1. 5. 2021

Abychom v současné Covidové situaci nepřerušili tradiční zvyky, mezi které patří ve většině obcí stavění máje, sešli se jedinci z naší obce při sobotním dopoledni a dodržení aktuálně platných protiepidemiologických opatření u hasičské zbojnice, kde s velkým osobním nasazením postavili bez pomocí techniky májku. Měli jsme s toho dobrý pocit. Bylo slunečné dopoledne, a majka u hasičské zbojnice stála.

Nedělní dopoledne nám však přineslo zvednuté obočí provázené nelichotivými slovy. Ne na nedělní počasí, ale na tupost, bezohlednost, přízemnost a ubohost jedinců, kteří májku ani ne do 24 hodin po postavení  "podřezali". . Pokud si někdo neumí vážit a brát ohled na práci druhých, tak slovy jednoho poslance, zaslouží si pořádný flákanec.

DSC_0989.JPGDSC_0991.JPGDSC_0992.JPGDSC_0993.JPG

DSC_0994.JPGOčkování proti COVID 60+

Občané obce starší 60 let, kteří jsou v evidenci obvodní lékařky paní MUDr. Pustówkové (nástupkyně paní MUDr. Jelínkové) mají možnost se nahlásit k očkování na tel čísle 554 652 206Elektronická podoba 41 vydání obecního zpravodaje

Tremesna 41 barva.pdfVelikonoční stezka 2021

Datum konání: 5. 4. 2021

Spolek Rošťáci informuje, že ve dnech 1.-5. dubna bude pro děti z Třemešné a okolí připravena Velikonoční stezka.

Veškeré informace jsou na přiloženém plakátu a na našich facebookových stránkách v událostech http://www.rostacikrnov.cz/

Během akce budou všichni povinni dodržovat předepsaná hygienická opatření.

Velikonoční stezka 2021.pdfOdečet stavů vodoměrů v domácnostech

Datum konání: 31. 3. 2021

Do 31.3.2021 bude probíhat fyzický odečet stavu vodoměrů zaměstnanci obce. Majitelé domácnosti mají také možnost nahlásit stav vodoměru na obec prostřednictvím emailu na podatelna@tremesna.cz. do 31.3.2021Novější 1 3 15 28 42

Obec Třemešná