Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuální dění v obci

Aktuální dění v obci


Zápis do Mateřské školy Třemešná

Datum konání: 4. 5. 2018

Zapis školka Třemešná.pdfSvoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu

Datum konání: 24. 4. 2018

V úterý a středu proběhne svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu. Občané obce, kteří nahlásili skladbu odpadu na Obecním úřadě mohou připravit tento odpad na hromadu u svých plotů. Pro zamezení rabování doporučujeme připravit odpad raději na svém pozemku za plotem. Je -li součástí odpadu elektronika, žádáme, aby se elekronika zabezpečila proti dešti.Montážní zásah na vodovodním řádu

Datum konání: 20. 4. 2018

Z důvodu neplánované zásahu na vodovodním řádu mohlo dojít k lokálnímu uvolnění usazenin, které jsou běžnou součástí všech vodovodních řádů. Pokud je voda ve vašem domácím vodovodním řádu zakalená, je nutno vodu odpustit, aby se vyčistily přípojky v vašim nemovitostem.

 Diskotéka 70-80 léta

Datum konání: 21. 4. 2018

V sobotu 21.4.2018 se uskuteční v kultuním domě Třemešná Diskotéta 70-80 letCelostátní akce Ukliďme Česko

Datum konání: 8. 4. 2018

Spolek Rošťáci nabízí možnost zapojit se do celostátní akce s názvem Ukliďme Česko. V Třemešné bude plánovaným úklidovým dnem neděle 8.4. Sraz účastníků je v 9 hodin u obecního úřadu. Bližší informace v přiloženém letáku.

Ukliďme Česko.pdf

 Nové vydání obecního zpravodaje - 29 vydání

První čtvrtletí roku 2018 je za námi. Dovolili jsme si jej opět shrnout ve zpravodaji č.29 jehož elektronickou podobu uvádíme zde..

Zpravodaj Tremesna č_29.pdfPytlový svoz PET láhví

Datum konání: 30. 3. 2018

Sbíráme také papírOdečet spotřeby vody na vodoměrech v domácnostech

Datum konání: 2. 4. 2018

Až do 2. dubna bude probíhat fyzický odečet spotřeby vody na vodoměrech v domácnostech. Součástí odečtu je kontrola plomb je jednotlivých vodoměrů.

 Velikonoční posezení s dechovou hudbou

Datum konání: 7. 3. 2018

Ve středu 7.3. se od 17 hodin uskuteční tradiční předjarní posezení s dechovou hudbou v kulturním domě Třemešná. Všichni jsou srdečně zváni.

velikonoční koncert dechovka.jpgMáte doma staré obrazy?

Máte doma staré holé obrazové rámy nebo staré obrazy s dřevěnými rámy? Překáží vám, práší se na ně a jen vám zabírají místo? Obec Třemešná pořádá sbírku všech druhů starých obrazových rámů všech velikostí. Stačí je donést na náš Obecní úřad  Třemešná.  Určitě nás tím potěšíte a pro řadu z nich najdeme další uplatnění.
Vyhledat v textu

20. 7. Ilja

Zítra: Vítězslav

Aktuální dění v obci

Úřední deska

Úřední deska

http://www.osoblazsko.cz/mapa/mapa.phtml?id=29

Návštěvnost stránek

292800
Obec Třemešná