Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuální dění v obci

Aktuální dění v obci


Pytlový svoz PET láhví

Datum konání: 25. 8. 2017Vydařený společenský víkend v obci Třemešná

Každoroční společenské setkání v naší obci, které se koná poslední červencovou sobotu a nese označení Den obce Třemešná se vydařil. Páteční večer, který mu předchází, byl tentokráte obohacen o vystoupení Jožky Černého. Atmosféra byla více než příjemná. Díky Karlu Knappovi, který je autorem průžezového sestřihu z večera vám můžeme atmosféru přiblížit na níže uvedeném odkazu

Sobotní zápojení družetev společenských složek obce v netradičních disciplínách o pohár starosty obce a putovního pašíka vyhrálo družstvo motorkářů. Pořadí na ostatních místech bylo másledující - fotbalisté, hasiči, obec. Všichni členové družstev si jako vždy zaslouží náše poděkování za nasazení a chuť pobavit ostatní přítomné i za cenu sebeobětování.

http://tremesna.rajce.idnes.cz/2017_Den_obce/

 Nové vydání obecního zpravodaje - 26 vydání

Pro zájemce o dění v naší  obci je připraveno další vydání obecního zpravodaje mapujícího uplynulé čtvrtletí dění v obci Třemešná

Zpravodaj XXVI_2017.pdfDen obce 2017

Datum konání: 29. 7. 2017

Dne 29.8.2017 se uskuteční každoroční klání společenských složek obce v dovednostních disciplínách. Všichni občané jsou na toto odpoledné s uvolněnou atmosférou a programem srdečně zváni.

Den obce 2017.jpgVystoupení Jožky Černého

Datum konání: 28. 7. 2017

V rámci podvečera před každoročním společenským setkáním s názvem Den obce se v kulturním domě uskuteční vystoupení ikony cimbálové muziky pan Jožky Černého. Začátek 19:00,a lístky jsou v předprodeji na obecním úřadě.

Jožka Černý.jpgOdečet spotřeby vody na vodoměrech v domácnostech

V době od 19.6. do 30.6. bude probíhat zaměstnanci obce fyzický odečet údajů na vodoměrech v domácnostech.Bazárek s oblečením

Datum konání: 21. 6. 2017

Slezská diakonie -sociální assistence Krnov pořádá ve středu 21.6.2017 v době od 8:00 do 16:00 v klubovně hasičské zbojnice Třemešná bazárek s oblečením.

Všechny rodiny s dětmi i veřjenost jsou srdečně zváni!Cirkus Pacific

Datum konání: 13. 6. 2017

V úterý od 17:30 se uskuteční přestavení v cirkusové manéži pro malé i velké. Můžeme se těšit na klauny,  žonglování, drezůru psů a něco navíc.

Cirkusové šapitó bude postaveno na dopravním hřišti blízko areálu školy.

DSC_0098.JPGHry bez hranic

Datum konání: 10. 6. 2017

V sobotu 10.6.2017 proběhne v Osoblaze soutěžní klání mezi obcemi v různých dovednostních disciplínách bez  omezení horní hranice věku účastníků. Obce mají možnost postavit 8-mi členné družstvo. Zájemci z naší obce Třemešná, kterým je více než 18 let a méně něž 100,  a chtějí se pobavit a zasoutěžit mohou kontaktovat  starostu obce k doplnění družstva.

Hry bez hranic 2017.PDFJak jsme dopadli v soutěži vesnice roku 2017 - Moravskoslezský kraj

Hodnotící komise MSK vydala oficiální protokol, ve kterém shrnula klání obcí Moravskoslezského kraje přihlášených do soutěže roku 2017. Naše obec sice neobsadila místo na stupních vítězů (musíme přiznat, že  vítěz má co nabídnout a my ještě potenciál na zlepšení) , ale obec získala zkušenosti, které bude moci uplatnit v některém z příštích ročníků. To, že jdeme správným směrem v rámci programu Obnovy venkova ocenila komise tzv. Zlatou cihlou v kategorii obnovy památek místního významu.

Hodnotící protokol soutěže Vesnice roku_2017_Moravskoslezský kraj.pdf
Obec Třemešná