Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuální dění v obci

Aktuální dění v obci


Nabídka na změnu dodavatele energií

Datum konání: 17. 12. 2019

Jeden z významných poskytovatelů energií působící na českém trhu (Bohemia energy)  nabízí své služby pro občany obce, kteří mají zájem na nezávazné kalkulaci nákladů za elektrickou energii a plyn pro rok 2020. Setkání s poskytovateli nabízející dané služby se uskuteční v úterý 17.12 a ve středu 18.12. v době od 9:00 hod do 15:30.  Setkání bude probíhat pouze v budově obecního úřadu bez možnosti oslovování a návštěv jednotlivých domácností. Občané, kteří mají zájem o posouzení kalkulace nákladů vůči svému současnému dodavateli mohou přinést své vyúčtování za poslední rok a využít této nabídky na kalkulaci pro rok 2020 ve výše uvedených dnech.

Leták k dodavatele energií.pdfVánoční koncert ZŠ a MŠ Třemešná

Datum konání: 17. 12. 2019

Žáci Základní školy a Mateřské školy Třemešná zvou občany obce na vánoční koncert, který se uskuteční v úterý 17.12. od 17 hodin v kulturním domě.Prodej vánočních stromků v zahradnictví Rudíkovy

Zahradnictví Rudíkovy nabídne opět prodej vánočních stromků a to od 14.12. do 21.12. Upozorňujeme na dodržování prodejní doby, která je uvedena na přiloženém letáku.

plakát 2 001.jpgČesko zpívá koledy 2019

Ve středu 11.12. se koná již tradiční předvánoční akce s názvem Česko zpívá koledy. Sraz všech zájemců o hromadné zpívání koled je u kapličky v Nových Rudíkovech před  18 hodinou.

koledy.jpg

 Tradiční mikulášská nadílka motorkářů

Datum konání: 7. 12. 2019

Připomínáme rodičům, že v sobotu přijede do naší obce Mikuláš v doprovodu pekelníků. Máte do pátku čas vašemu dítěti připravit balíček a prostřednictvím Mikuláše jej můžete vašemu dítěti předat. Balíčky je možno dát do úschovy na obecní úřad, anebo jej můžete zanechat v obchodě u Daňků. Nezapomeňte balíčky nadepsat jménem dítěte, aby si je čerti nerozebrali jako odměnu.

O podrobnostech Vás budeme ještě informovat v následujících dnech.Rozsvícení vánočního stromu obce a vánoční jarmark ZŠ a MŠ Třemešná

Datum konání: 6. 12. 2019

V pátek od 16:30 se uskuteční rozsvícení vánočního stromu obce a bude následovat vánoční jarmark ZŠ a MŠ Třemešná. Rozsvícení vánočního stromu obce bude provedeno za pomocí lampiónů. Sraz všech dětí s lampiony a jejich rodiči  je v 16:00 u budovy základní školy  v prostoru parkoviště vstupu do mateřské školy. Těšíme se na vaši účast.

jarmark_2019.pngMaškarní ples 2019 - zrušen

Oznamujeme, že z technických důvodů bylo nutno Maškarní ples pro dospělé , který se měl konat 23.11.2019  neplánovaně zrušit. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na setkání při některé další společenské akci .

 Vzpomínkové setkání k památce zesnulých

Datum konání: 6. 11. 2019

Římskokatolická farnost pořádá vzpomínkové setkání k památce zesnulých na místním hřbitově od 16:30

VZPOMÍNKOVÉ SETKÁNÍ Třemešná 2019.docÚspěšná prezentace dovednosti a zručnosti třemešenských občanů

V sobotu 26.10. se uskutečnil  II. ročník  výstavy rukodělných výrobků občanů obce Třemešná. K vidění byly olejomalby, vyšívané obrazy a obrazy vytvářené z malých korálků, výrobky z pedigu (splétání vnitřních stonků ratanové liány), patchwork (sešívání různých kousků látky) a používání přírodních materiálů pro dekorační výrobky.Svatohubertská mše

Datum konání: 3. 11. 2019

Myslivecké sdružení Třemešná ve Slezsku z.s. ve spolupráci s Farmou Viktorie agro s.r.o. srdečně zvou myslivce i širokou veřejnost na osmou Hubertskou mši svatou. Patrona myslivců, svatého Huberta, uctí bohoslužbou dne 3. listopadu 2019 od 11:00 v kostele svatého Šebastiána v Třemešné. Svatohubertskou mši bude celebrovat farář Jan Randa. Celou mší svatou zazní troubená a zpívaná Hubertská mše B dur v podání mysliveckých trubačů Rabštejn. Na závěr Ing. Jaroslav Mader, předseda OMS Bruntál, provede slavnostní ceremoniál přijímání adeptů mezi myslivce – manželského páru. Své lovecké dravce představí i mladí sokolníci. Pro přítomné bude po mši přichystáno malé občerstvení v podobě koláčků, čaje a kávy. Po skončení mše jsou účastníci mše zvaní ke slavnostnímu obědu a k přátelskému posezení mezi myslivce v sále KD. Akce je finančně podporována Obcí Třemešná.

Svatohubertská mše.pdf
Vyhledat v textu

20. 2. Oldřich

Zítra: Lenka

Úřední deska

Úřední deska

http://www.osoblazsko.cz/mapa/mapa.phtml?id=29

Návštěvnost stránek

317151
Obec Třemešná