Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuální dění v obci

Aktuální dění v obci


Odečet spotřeby vody na vodoměrech v domácnostech

Datum konání: 30. 9. 2017

Probíhá odečet vody na vodoměrech v domácnostech. Občané mají možnost nahlásit stav svých vodoměrů na Obecním úřadě Třemešná.

 Přerušení dodávky el.proudu

Datum konání: 5. 10. 2017

Dne 5.10.2017 v době od 8:00 do 14:00 bude přerušena dodávka el. prosudu do části Rudíkovy

Přerušení dodávky elektřiny.pdfUzavírka železničních přejezdů

Datum konání: 23. 9. 2017

Z důvodu plánované opravy železničních přejezdů v k.ú. Třemená budou uzavřeny 3 přejezdy železniční trati. Občanů se dotkne nejvíce oprava přejezdu na Nové Rudíkovy. Zde bude vytvořena náhradní cesta přes provizorně vytvořený násep. Žádáme občany, aby dbali své osobní bezpečnosti a respektovali dopravní značení.

Přejezdy_1.pdf

Přejezdy_2.pdf

Přejezdy_3.pdfOřez stromů ve vegetačním klidu - ČEZ

Podmínky ořezu stromů ve vegatičním klidu v ochranných pásmech vedení ČEZ Distribuce

Ořezy ČEZ.pdfInformace pro seniory

  • Dům zvláštního určení Jindřichov nabízí volnou kapacitu. Má-li někdo zájem o získání místa , nechť kontaktuje Obecní úřad Jindřichov.

http://www.obecjindrichov.cz/pece-o-obcany/socialni-a-zdravotnicke-sluzby-v-obci/dum-zvlastniho-urceni/

 

  • Domov seniorů Osoblaha pořádá dne 19.září od 13:00 do 15:30 Den otevřených dveří

Den otevřených dveří Domov pro seniory Osoblaha.pdfČlen volební komise do poslanecké sněmovny

Zájemci o člena volební komise pro volby do poslanecké sněmovny ve dnech 20. a 21.10.2017 pro případ doplnění volební komise z řad občanů mají možnost se přihlásit u starosta obce do 15 září 2017.Pytlový svoz PET láhví

Datum konání: 25. 8. 2017Vydařený společenský víkend v obci Třemešná

Každoroční společenské setkání v naší obci, které se koná poslední červencovou sobotu a nese označení Den obce Třemešná se vydařil. Páteční večer, který mu předchází, byl tentokráte obohacen o vystoupení Jožky Černého. Atmosféra byla více než příjemná. Díky Karlu Knappovi, který je autorem průžezového sestřihu z večera vám můžeme atmosféru přiblížit na níže uvedeném odkazu

Sobotní zápojení družetev společenských složek obce v netradičních disciplínách o pohár starosty obce a putovního pašíka vyhrálo družstvo motorkářů. Pořadí na ostatních místech bylo másledující - fotbalisté, hasiči, obec. Všichni členové družstev si jako vždy zaslouží náše poděkování za nasazení a chuť pobavit ostatní přítomné i za cenu sebeobětování.

http://tremesna.rajce.idnes.cz/2017_Den_obce/

 Nové vydání obecního zpravodaje - 26 vydání

Pro zájemce o dění v naší  obci je připraveno další vydání obecního zpravodaje mapujícího uplynulé čtvrtletí dění v obci Třemešná

Zpravodaj XXVI_2017.pdfDen obce 2017

Datum konání: 29. 7. 2017

Dne 29.8.2017 se uskuteční každoroční klání společenských složek obce v dovednostních disciplínách. Všichni občané jsou na toto odpoledné s uvolněnou atmosférou a programem srdečně zváni.

Den obce 2017.jpg
Obec Třemešná