Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuální dění v obci

Aktuální dění v obci


Mikulášská nadílka motorkářů

Datum konání: 3. 12. 2016

V sobotu 3.12. proběhne již tradiční mikulášská nadílka motorkářů a to od 16:45 hodin v prostoru před hasičskou zbojnicí. Balíčky pro své děti můžete dodat na Obecní úřad Třemešná do pátku 12 hodin,  nebo do obchodu Novotných do soboty do 11hodin. Nezapomeňte označit balíčky jmenovkou dítěte, aby si balíčky nenechal doprovod Mikuláše- čerti.Rozsvícení vánočního stromu obce

Datum konání: 25. 11. 2016

V pátek proběhne ve spolupráci ZŠ a MŠ Třemešná, SRPDŠ a OU Třemešná rozsvícení vánočního stromu obce . Sraz účastníků k průvodu s lampióny je v 16:45 před základní školou. Lampióny jsou vítány! Předpoklad rozsvícení je 17:30 po hudebním programu.

 Maškarní ples 2016

Máme za sebou tradiční společenskou akci podzimu s názvem maškarní ples pro dospělé. A jak se letošní ročník zapsal do historie, nebo čím se odlišoval od předchozích ročníků? Ta konstatování jsou následující - po předchozích ročnících, kdy nám počet účastníků každoročně vzrůstal, byl letošní počet masek nižší, než v loňském rekordním roce. Ve spodním baru tím pádem nebyla tlačenice, a při návštěvě těchto prostorů mimo přestávku zde bylo téměř prázdno. Co se týká přítomných masek, tak kreativita v maskách byla opět velmi široká s individuální propracovaností masky jejím majitelem. Po čase se nám na maškarním plese opět objevila tzv.hromadná maska zastoupená roztleskávačkami, které byly hlavně na tanečním parketě nepřehlédnutelné. Charakterově výraznou maskou bylo ten večer ztvárnění rozlobeného klauna s mohutným kladivem. Na tanečním parketě jsme se také mohli setkat s velkou tvořivostí a fantazií majitelů masek populárních animovaných postaviček – Mimoňů. A to dokonce ve dvojím ztvárnění těchto postaviček.  Ale i ostatní masky, o kterých jsme se doposud nezmínili, byly v soutěži o nejlepší masku večera konkurence schopni. Dvojice zombie, vánoční stromek, podzim, večernice, všechny masky zvířat,….a vůbec. Podívejte se na fotogalerii z plesu.  Jenom doplním, že vítěznou maskou se ten večer stali Mimoni.

 Děkujeme všem, kteří obětují svůj čas a zúčastní se tohoto setkání.

Fotografie z večera naleznete na níže uvedeném odkazu

http://tremesna.rajce.idnes.cz/2016_Maskarni_ples/Bazárek s oblečením

Datum konání: 23. 11. 2016

Ve středu od 10:00 do 17:00 se v klubovně hasičské zbojnice uskuteční bazárek oblečení.

Více na přiloženém letáku

Bazázek s oblečením.pdfHelloween

Datum konání: 4. 11. 2016

Základní a Mateřská škola Třemešná zve k průvodu Helloween, který se uskuteční v pátek 4.11. od 17 hodin. Sraz příšerek v maskách je před budovou školy. Doporučujeme vzít vlastní bludišťátko nebo světýlko.Nové vydání obecního zpravodaje - 23 vydání

Tremesna 23.pdfSvatohubertská mše 2016

Datum konání: 5. 11. 2016

 

Myslivecké sdružení Třemešná ve Slezsku z.s. ve spolupráci s Farmou Viktorie agro s.r.o. srdečně zvou myslivce i širokou veřejnost na pátou Hubertskou mši svatou. Patrona myslivců, svat&ea cute;ho Huberta, uctí bohoslužbou dne 5. listopadu od 11:00 v kostele svatého Šebastiána v Třemešné. Svatohubertskou mši bude celebrovat farář Jan Randa. Celou mší svatou zazní troubená a zpívaná Hubertská mše B dur v podání trubačů Rabštejn. Na závěr představí lovecké dravce mladí sokolníci.

 

Mše_Třemešná_2016.pdfPracovní příležitost na Osoblažsku - Osoblažský cech

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK_příloha č. 1.docx

výběrové řízení_sociální pracovník.pdf

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - KOMUNITNÍ  PRACOVNÍK

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - KOMUNITNÍ PRACOVNÍK_příloha č. 1.docx

výběrové řízení_komunitní pracovník.pdfMaškarní ples pro dospělé

Datum konání: 19. 11. 2016

Již se to blíží. V sobotu 19.listopadu se uskuteční maškarní ples pro dospělé. Těšíme se na vaše nové masky a věříme, že se opět velmi dobře pobavíme. Občerstvení bude připraveno.

Maškarní ples 2016.jpg

 Výsledky voleb do krajského zastupitelstva a prvního kola senátních voleb

Volební účast byla 29%

krajské zastupitelstvo - viz odkaz níže

http://www.volby.cz/pls/kz2016/kz311?xjazyk=CZ&xdatum=20161007&xkraj=13&xobec=597911

první kolo senátních voleb - viz. odkaz níže

http://www.volby.cz/pls/senat/se2111?xjazyk=CZ&xdatum=20161007&xobvod=64&xobec=597911

Druhé kolo senátních voleb, kde se bude vybírat již jen ze dvou kandidátů

( Václavec Ladislav MUDr a  Sekanina Ladislav Mgr)    bude 14. a 15. října!
Vyhledat v textu

4. 12. Barbora

Zítra: Jitka

Úřední deska

Úřední deska

http://www.osoblazsko.cz/mapa/mapa.phtml?id=29

Návštěvnost stránek

348481
Obec Třemešná