Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuální dění v obci

Aktuální dění v obci


Den obce Třemešná

Datum konání: 1. 8. 2015

Zábavné odpoledne pořádané Obecním úřadem pro občany obce Třemešná. Pro děti atrakce, pro dospělé soutěživé hry. Občerstvení zajištěno.

Nadšenci adrenalínu mohou získat na kontaktním místě restaurace Pančava podrobností o komerčním letu vrtulníkem.

Den obce Třemešná.jpg

Komerční let vrtulníkem.jpgAkce v okolí a ostatní

 

Týden  17.8. - 23.8.2015

Týden  24.8. - 30.8.2015

Týden  31.8. -   6.9.2015Zahájení prodeje v zahradnictví Rudíkovy

Datum konání: 1. 5. 2015

V pátek dne 1.5. zahajuje prodej zahradnictví v Rudíkovech. Více informací na přiloženém letáku.

Zahájení prodeje zahradnictví Rudíkovy.pdfOpravy na vodovodním řádu a odkalení

Datum konání: 30. 4. 2015

Při přerušení dodávky elekt. energie bude přerušena dodávka vody z důvodu částečné plánované opravy vodovodního řádu. Současně bude provedeno odkalení vodovodního řádu. Upozorňujeme občany, aby si připravili nezbytné množstvíí pitné vody pro vlastní potřebu. Při obnovení dodávky vody bude z důvodu tlakového rázu patrno krátkodobé zakalení vody, kterou je nutno odpustit.

 Přerušení dodávky elektřiny

Datum konání: 30. 4. 2015

Oznamujeme občanům, že dne 30.4. bude přerušena dodávka elektrické energie od viaduktu osoblažky po Nové Rudíkovy v době od 7:40 do 16:00 dle přiloženého letáku

oznam_2.doc

orientační mapka_2.pdfPoznávací zájezd do Paříže

Datum konání: 14. 5. 2015

Poznávací zájezd do Paříže organizovaný ZŠ Třemešná ve dnech 14.-17.5.2015 nabízí ještě několik volných míst. Více informací na přiloženém letáku.

POZNÁVACÍ ZÁJEZD.docNové vydání obecního zpravodaje- 17 vydání

Dne 10.4. vyšlo již 17-té vydání obecního zpravodaje.

Zpravodaj XVII_2015.pdfPřerušení dodávky elektřiny

Datum konání: 14. 4. 2015

V úterý 14.4. bude v době od 13:00 do 17:00 přerušena dodávka elektrické energie v částu Třemešná a Rudíkovy. Upozorňujemem občany Rudíkov a Nových Rudíkov, že z důvodu přerušení elektrické energie bude také přerušena dodávka vody v uvedeném čase. Při obnovení dodávky vody lze očekávat částečné zakalení vody z důvodu tlakového rázu v potrubí, které se projeví ve vodovodním řádu celé obce.

oznam .doc

orientační mapka.pdfVyhláška ochrana před hlukem - týká se neděle

Upozorňujeme občany, aby dodržovali Vyhlášku týkajícího se nedělního klidu. Nesmí se používat motorové pily, sekačky, hlasitá reprodukovaná hudba a  nářadí vytvářející nadměrný hluk. Pokud bude někdo skutečně k vyhlášce lhostejný, potom za kontrolu dodržování vyhlášek může nespokojený občan volat obvodní policii Město Albrechtice.  Policisté jsou o naši vyhlášce informováni.Proběhlo jarní setkání seniorů obce Třemešná

Dne 5.3. se uskutečnilo jarní setkání seniorů obce Třemešná. Tradičním prostorem pro tato setkání seniorů je kulturní dům v obci. Nyní to navíc bylo v již v novém prostředí, které prošlo celkovou vnitřní změnou. V úvodu přivítal starosta všechny přítomné, a představil program odpoledne ve kterém si každý z účastníků mohl najít to své. A aby se atmosféra již z počátku  trochu uvolnila, předstoupili před přítomné publikum děti I. stupně naší základní školy se svým pásmem písniček, tance a verši. Právě básničky byly tím, co na mnoha tvářích vyloudilo úsměv a krátké zavzpomínání svých vlastních prožitků. Pod vedením učitelek paní Kočendové, Poláčkové a Šperlové ukončili děti svůj program věnováním drobné pozornosti každému přítomnému. Po tomto kulturním zpestření následovala prezentace plánů a vizí obce na rok 2015 z pohledu investičních záměrů a možností. Následná diskuze přinesla náměty jak na stranu obce, tak na stranu diskutujících. Po krátké přestávce se otevřel prostor pro volnou zábavu za doprovodu reprodukované hudby. Své místo v programu si našla zorganizovaná soutěž skupin, jejíž náplní bylo procvičení paměti na texty v písních. Spontálním projevem některých jedinců byla osobní iniciativa ve stylu vtipnější vyhrává. Všechny anekdoty padly na úrodnou půdu, ale jeden přece jenom vyniknul. Jeho podstatou byla čísla 3 a 5, a salva smíchu při něm byla nejhlasitější. Na závěr si všichni protáhli tělo při tanci a večer se pozvolna blížil ke konci.

http://tremesna.rajce.idnes.cz/2015_Jarni_setkani_senioru_obce/
Vyhledat v textu

30. 11. Ondřej

Zítra: Iva

Úřední deska

Úřední deska

http://www.osoblazsko.cz/mapa/mapa.phtml?id=29

Návštěvnost stránek

348063
Obec Třemešná