Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Jízdy historických automobilů a motocyklů o víkendu 10.-11.9.

Jízdy historických automobilů a motocyklů o víkendu 10.-11.9.Datum konání:
10.9.2021
Datum ukončení:
11.9.2021

Obyvatelé naší obce budou mít možnost ve dnech 10. a 11. 9. potkat v naší obci historická vozidla a motocykly.

V pátek 10.9. v dopoledních a odpoledních hodinách budou obcí zřejmě projíždět některé historické vozy, které se přesouvají z Města Albrechtic do Slezských Rudoltic v rámci společenské akce Trofeo Niké. Blíže se s historickými vozy můžete seznámit mezi 9:--10:30 v Městě Albrechticích, nebo 11:30 -15 Slezské Rudoltice

https://www.trofeonike.cz/aktuality/stastnou-cestu-zpomal-a-rozhledni-se-trofeo-nike#group-1

V sobotu 11.9. v rámci akce s názvem Zlatohorské ukončení sezony budou obcí od hlavní křižovatky směrem na Damašek projíždět historické vory a motocykly, a to vnitřní komunikací, neboť jeden z úkolů, které posádky při této jízdě plní, se vztahuje k naší soše Jana Nepomuckého.

https://zlatehory.cz/zlatohorske-ukonceni-sezony/a-3472