Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Vesnice roku Moravskoslezského kraje 2022

Vesnice roku Moravskoslezského kraje 2022Datum konání:
20.5.2022

Zveme občany obce na setkání se členy krajské hodnotící komise, která vybere krajského vítěze soutěže Vesnice roku 2022.  Soutěž Vesnice roku v Programu obnovy venkova má více než 25-ti letou tradici. Cílem této soutěže je snaha povzbudit obyvatele venkova k aktivní účasti na rozvoji svého domova, zveřejnit rozmanitost a pestrost uskutečňovaní programů obnovy vesnic a upozornit širokou veřejnost na význam venkova, ale také snaha vyzdvihnout aktivity obcí, jejich představitelů a občanů, kteří se snaží nejen zvelebovat svůj domov, ale rozvíjejí i místní tradice a zapojují se do společenského života v obci. 

Předpokládaný čas pro návštěvu hodnotící komise v naší obci byl stanoven na pátek 20.května v 14:30. Přesné místo setkání s občany bude upřesněno do 18.května.

Rezervujte si v pátek čas na povzbuzení naší obce vaší přítomností na tomto setkání!