Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Ohlédnutí se za návštěvou hodnotitelské komise Vesnice roku 2022 pro Moravskoslezský kraj

Ohlédnutí se za návštěvou hodnotitelské komise Vesnice roku 2022 pro Moravskoslezský krajV pátek proběhla prezentace naší obce v rámci soutěže Vesnice roku 2022 Moravskoslezského kraje. Prostředí galerie kulturního domu bylo naplněno uvolněnou atmosférou, při které se přítomní snažili hodnotitelskou komisi obohatit skutečnými poznatky spojenými se životem obce.  Členové komise byli rovněž aktivně zapojování do konfrontace vzájemných vědomostí s přítomnými občany obce o naši obci. Tato hra byla založena na skutečnosti, že součástí přihlášky do soutěže byla volnou formou zpracovaná charakteristika naší obce. Komise tak mohla prokázat, jak důkladně si vizitku naší obce nastudovala. Pohodová atmosféra  I.části prezentace naší obce byla ukončena společně zazpívanými  táborovými písničkami doprovázené hraním na kytaru. II.část prezentace byla založena na fyzické prohlídce obce. Komise zhlédla tovární areál, kde má provozovnu firma Plastokvalit zabývající se výrobou bazénů, jímek a různých dalších výrobků z plastů. Dále pak byl komisi prezentován bytový dům Damašek 29, okolí úpravny vody, zrekonstruované vnitřní prostory obecního úřadu, prostory obecní knihovny na místě obohacené o vystoupení „ Poety“ Pepy Theimera přednesem svých autorských básní, dále hodnotící komise shlédla prostory víceúčelového sportovního areálu s atletickým hřištěm a aktuálně realizovaná stavba odstavného parkoviště pod nádražím. O tom, jak obstojíme v konkurenci ostatních přihlášených obcí  v tomto soutěžním ročníku  se dozvíme do konce měsíce května.

Starosta obce děkuje níže uvedeným občanům obce a členům místních spolků za aktivní dobrovolnou podporu obce svou přítomností před hodnotitelskou komisí

Členům spolku ping pong senior – Zdeňku Nevřelovi, Lídě Nevřelové, Láďovi Petrovi, Magdě Podešvové, Vaškovi Adamčíkovi,  za SDH Třemešná Jirkovi Chlebkovi, zastupiteli obce Pavlu Baronovi,  občanům obce Silvě Coufalíkové, Emilce Kramolišové , Darině Dybalíkové , Pepovi Theimerovi – Poetovi,   Lídě Kománkové, Milanu Šlagorovi, Božence Brišákové, Vlaďce Kociánové, Rostislavu Kociánovi ml. a paní knihovnici Janě Šlagorové.

DSC_0527.JPGDSC_0542.JPGDSC_0545.JPGDSC_0547.JPGDSC_0579.JPGDSC_0606.JPGDSC_0621.JPGDSC_0633.JPG

Více fotek na 

https://tremesna.rajce.idnes.cz/Vesnice_roku_2022_pro_MSK/