Drobečková navigace

Úvodní stránka > Fotogalerie obce > Ze života obce

Ze života obce

Fotogalerie akcí obce Třemešná

na níže uvedené adrese naleznete fotografie ze společenských akcí

www.tremesna.rajce.net

popř.

http://tremesna.rajce.idnes.cz

tání nových občánků obce

V měsíci lednu probíhá vítání nových občánků obce narozených v předchozím roku. Součástí programu je vystoupení dětí naší základní školy.

 

 

Dětský den

Dětský den se v obci koná v součinnosti dobrovolných spolků obce-Sbor dobrovolných hasičů, motorkáři, SRPDŠ a mysliveckého sdružení. Děti se rády svezou na kolotoči, absolvují atrakce a užijí si plno odměn v podobě sladkostí. Občas nás pozlobí počasí, ale to nás při zábavě moc neomezuje.

 Dny obce Třemešná

Dny_obce5.JPG
Na přelomu července a srpna se v obci konají Dny obce Třemešná. Jejich jediným cílem je vzájemné klání místních složek a spolků, a pobavit se ve větším kolektivu. Griluje se, prodávají se makrely a párky, proudem teče pivo.

 Jarní a podzimní setkání seniorů obce


Pro bohatší život seniorů pořádá obec setkání, při kterém nechybí muzika. Atmosféra se díky lidovým textům často uvolňuje a lidé tak opět nacházejí cestu k té veselejší tránce života. Součástí setkání bývá vystoupení dětí naší školy, a popovídání se starostou obce.

 Maškarní ples pro dospělé

DSCF2950.JPG[1].jpg
Ojedinělou akci pořádanou pro osoby starší 18 let bývá říjnový maškarní ples pro dospělé. masky bývají fantastické, a snaha být tou lejlepší maskou se často setkává se všeobecným uznámím. Kdo na tuto akci přijde, ten se musí zákonitě bavit. Vždyť není na to, udělat si legraci sám ze sebe.

 Mikuláš a rozsvícení vánočního stromu obce


Mikuláš pro děti je v naší obci ve znamení motorkářů a jeho popularita je co do konání společenské akce  velmi velká. Současně je dětem věnována Cesta se světlem - lampiónový průvod. Jejím cílem je zozsvícení vánočního stromu obce. Průvod se koná v pondělí po první adventní neděli. Cesta vede od současné budovy MŠ k hasičské zbrojnici.

Vyhledat v textu

7. 12. Ambrož, Benjamín

Zítra: Květoslava

Úřední deska

Úřední deska

http://www.osoblazsko.cz/mapa/mapa.phtml?id=29

Návštěvnost stránek

399225
Obec Třemešná