Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Výzva pro rodiče obce Třemešná a okolí, kteří jsou povoláním nebo pracovním zařazením v tz

Výzva pro rodiče obce Třemešná a okolí, kteří jsou povoláním nebo pracovním zařazením v tzDatum konání:
16.10.2020

Výzva pro rodiče obce Třemešná a okolí, kteří jsou povoláním nebo pracovním zařazením v tzv. první línii boje s Coronavirem.

ZŠ Jindřichov poptává zájem rodičů z Osoblažska  o případnou možnost zřídit školské zařízení pro vaše děti ve věku od 3-10 let.

Koho se výše uvedené dotýká?

Rodiče dětí ve věku 3-10 let, kteří jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, sociální pracovníci zařazení k výkonu sociální práce na krajských a obecních úřadech podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, sociální pracovníci a další odborní pracovníci vykonávající činnosti podle zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, příslušníky ozbrojených sil nebo pedagogickými anebo nepedagogickými pracovníky určené školy nebo školského zařízení, a to bez ohledu na to, zda jsou tyto děti dětmi nebo žáky určené školy nebo školského zařízení.

Kontakt

V případě zájmu o umístění vašeho dítěte do tohoto typu zařízení kontaktujte starostu vaší obce nebo přímo vedení ZŠ Jindřichov (paní ředitelka Steuerova 702 020 296) a do pátku 16.10. do 10 h.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů